DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Techniky

                                   

       Praciji s UV gely a akrygely značky EXPA NAILS a ENII NAILS.

                                                                                                 

                      Gelové nehty - postup aplikace


 

 Než se začne se samotným nanášením vrstev gelu, je potřeba vydezinfikovat, odmastit a zdrsnit povrch nehtů. Poté na nehty nalepíte plastové tipy a důkladně je přepilujeme. V další fázi se na nehty nanese PRIMER, což je tekutina zvyšující přilnavost materiálu. Nehet je takto připraven na nanášení první vrstvy gelu, která se nechá vytvrdit v UV lampě zhruba 2 minuty. Další vrstva gelu je silnější, během nanášení této vrstvy je potřeba tvarovat C-oblouk (pro odolnost stresové zóny). Tvrzení v lampě trvá opět dvě minuty. Po vytvrzení druhé vrstvy je potřeba vypilovat konečný tvar nehtů a důkladně je odprášit. Poté se nanese třetí závěrečná vrstva a opět se vytvrdí v UV lampě. Samotná nehtová modeláž je v této fázi hotová a může se přistoupit k lakování či jinému zdobení nehtů.              

 

 

 

                            Akrygely-postup aplikace

 

 
Postu aplikace je podobný jako u Uv gelů.
Všechny používané materiály jsou bez zápachu, s gely lze pracovat i v prostředí, kde by byl jakýkoli pach nevítaný např. v kosmetických nebo kadeřnických salonech.
Všechny materiály jsou velmi přilnavé, při profesionálním použití nedochází k odchlipování gelu u nehtových kůžiček např. vlivem častého máchání rukou ve vodě.
Tento materiál je tvrdší a odolnější oproti uv gelům.
 

 

                              P-shine -postup aplikace
 
 

 

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Musí se pravidelně po 2-3týdnech doplňovat. Hlavními složkami P-Shinu je včelí pyl, křemičitá hlinka, glycerin, panthenol, vitaminy A,E a H, které se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje a posiluje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá velmi vysoký lesk.

                                                                                                                                         

 

                                                                                                   Všechna foto a videa na této stránce jsou pouze zapůjčena!